Запрошуємо науково-педагогічних працівників, методистів, керівників закладів освіти, вчителів, вихователів, психологів узяти участь у підготовці чергового випуску науково-методичного видання КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» «Джерело педагогіч

Концепція науково-методичної збірки

Розділ 1. Нова філософія виховання у викликах сьогодення

Гуманістична, дитиноцентрична, громадянська, національно-патріотична позиції вчителя, демократичні принципи сучасної освіти, наукові підходи до організації сучасного виховання, механізми реалізації ціннісного потенціалу, виховний компонент змісту компетентностей НУШ, комплексний та системний підходи до реалізації стратегії субʼєкт-субʼєктної взаємодії, базові якості й підвищення кваліфікації та освіта впродовж життя сучасного педагога.

Розділ 2. Виховний потенціал освітнього середовища

Системний підхід в організації освітнього простору, проєктування цілісного виховного простору, урахування вікових та індивідуальних можливостей школярів у процесі формування ключових компетентностей, практика використання сучасних технологій у формуванні базових моральних цінностей сучасного виховання, форми і методи організації виховного процесу.

Розділ 3. Духовна безпека української школи

Формування національної ідентичності, основи духовності особистості, культури мислення і культури поведінки, профілактика шкідливих звичок, ризикованої, девіантної і кримінальної поведінки, проблема формування здорового способу життя учнівської молоді, проблеми маніпулювання свідомістю, запобігання негативних впливів (у тому числі і через маніпулятивні технології деструктивного змісту ЗМІ, інтернет-мережі, різних видів рекламної продукції), форми і методи формування стійкої до маніпуляцій свідомості, моральних принципів, духовності, формування критичного, креативного і піклувального мислення в учнів.

Вимоги до оформлення статей:

Матеріали приймаються в електронному варіанті в редакторі Word for Windows 6/97, Шрифт – Times New Roman, розмір 14. Міжрядковий інтервал – 1,5. Розміри берегів: зліва – 25 мм, справа – 15 мм, верхній і нижній – по 20 мм. Назву статті друкувати великими літерами, прізвища авторів та ініціали під назвою статті – малими літерами. Загальний обсяг статті 5-7 сторінок.

Список літератури (Список використаних джерел) друкується через один рядок після основного тексту (великими напівжирними літерами з лівого боку та оформлюється за правилами бібліографічного опису ДСТУ 8302:2015 – друкується після основного тексту. Приклад посилання на джерело – [6, c. 18].

За точність викладених фактів, цитат і посилань відповідають автори.

Заявку оформлювати за зразком:

З А Я В К А

ПІБ (повністю)

Науковий ступінь

Вчене звання

Посада

Заклад освіти

Розділ збірки

Назва статті

Контактні телефони

Ел. пошта

Матеріали:

  • прикріплений файл: стаття, оформлена згідно з вимогами й дані про автора (заявка, у кінці статті);
  • файл називати за прізвищем першого автора (наприклад, Кондратюк_стаття.doc)

просимо надсилати до 30.09.2022 р. на такі електронні адреси:

Робочі контакти:

Байназарова Олена Олександрівна – тел. 097 466 40 97

Вороніна Галина Леонідівна – тел. 068 000 62 37

Сіваченко Інеса Геннадіївна – тел. 050 70 25 905

Новини
Запрошуємо заклади освіти долучитися до Марафону добрих справ
25.11.2024 10:27
Доброта — це не просто слово, а сила, яка може змінити світ на краще! Уявіть, як маленькі добрі справи перетворюються на велике диво, що змінює світ навколо нас. Запрошуємо заклади освіти…
Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»
21.11.2024 11:37
Щороку, з 25 листопада по 10 грудня, Україна долучається до міжнародної кампанії «16 днів проти насильства», щоб привернути увагу суспільства до проблеми насильства у всіх його проявах. …
Мінцифра розпочинає Тиждень цифрової грамотності
18.11.2024 09:37
18 листопада починаємо Тиждень цифрової грамотності — щорічну кампанію з перевірки та покращення цифрових навичок українців. Цьогоріч перевіряємо, як добре ви знаєте кібергігієну. …